LED Traffic Lights

Sygnalizacja uliczna LED  to bardzo nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, ponieważ wykorzystuje diody LED, które zużywają 60-70% mniej energii i ich żywotność jest  5 lat dłuższa w porównaniu do zaledwie jednego roku w przypadku standardowego sygnału świetlnego. Długi czas pracy jest również ważny dla bezpieczeństwa pojazdów i pieszych. Działa 24 godziny na dobę (cały rok), co również daje znaczne oszczędności szczytowego zapotrzebowania energii. Przy użyciu technologii chipów LED emituje bardzo silne jasne światło o doskonałej jakości, co znacznie poprawia barwę kolorów oraz widoczność w dzień i w nocy.

LED Traffic Lights to bardzo nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, ponieważ wykorzystuje diody LED, które zużywają 60-70% mniej energii i ich żywotność jest  5 lat dłuższa w porównaniu do zaledwie jednego roku w przypadku standardowego sygnału świetlnego. Długi czas pracy jest również ważny dla bezpieczeństwa pojazdów i pieszych.

LED Traffic Light rozwiązanie działa 24 godziny na dobę (cały rok), co również daje znaczne oszczędności szczytowego zapotrzebowania energii.

LED Traffic Light przy użyciu technologii chipów LED emituje bardzo silne jasne światło o doskonałej jakości, co znacznie poprawia barwę kolorów oraz widoczność w dzień i w nocy.

Products:

Sygnalizacja uliczna

Sygnalizacja uliczna