PRODUCTS OPTIMUM

LED TUBE LIGHTS – OPTIMUM

Świetlówka LED – OPTIMUM jest zbudowana z zestawów od ok. 44 do 168 sztuk High Power LED typu SMD i jest najnowocześniejszym rozwiązaniem stosowanym do oświetlania miejsc użyteczności publicznej, a także miejsc pracy w zakładach, placów, itp. Produkowana o długościach dostosowanych do obecnie używanych opraw zwykłych świetlówek: 600 mm, 1200 mm, 1500 mm oraz różnej mocy. Charakteryzuje się małym poborem prądu, długą żywotnością (do 50000 godzin), nie wymaga konserwacji. Pasuje do tradycyjnych opraw, bardzo łatwa w montażu. Nie wymaga dodatkowych układów zasilania – bezpośrednio jest zasilana z sieci 230 V. Kąt świecenia strumienia światła – do 180 stopni. Świetlówka LED nie wytwarza ciepła, nie powoduje zakłóceń, interferencji, brak migotania. Zbudowana jest z materiałów bezpiecznych – nie zawiera szkodliwych materiałów, jak ołów, rtęć, bezpieczna w przypadku upadku z wysokości – nie tłucze się – obudowa wykonana z tworzywa sztucznego poliwęglanu PC. Posiada certyfikat ROHS, CE.

 

LED BULBS – OPTIMUM

Energooszczędne żarówki LED zawierają wysokiej jakości diody mocy LED i są zamiennikami dla  tradycyjnych żarówek. Energooszczędne żarówki LED wytwarzają  światło jaśniejsze od tradycyjnychżarówek stosowanych w oświetleniu ogólnym. Dostępne są  w szerokim zakresie temperatur barwowych: biały ciepły, biały czysty, biały chłodny. Zastosowanie energooszczędnych żarówek LED nadaje się do oświetlenia i dekoracji w domach, biurach, hotelach, centrach handlowych.

Kluczowe funkcje oszczędzania energii żarówki LED:
• osiągnięcie dużego natężenia światła przy niskim poborze energii,
• żywotność przy normalnym użytkowaniu do 50 000 godzin,
• szerokie zastosowanie dzięki stosowaniu różnej mocy i końcówek żarówek np : E27, E14, GU10, G53,
• dostępne kolory barw: ciepła biel, biały, zimny biały. Temperatura barwowa żarówki LED jest to pomiar, który jest używany do określenia koloru
źródła światła.