About us

Z naszych doświadczeń na podstawie wykonanych przez nas realizacji wynika, że średnio oszczędności prądu wynoszą  od 55% do 67% czas zwrotu inwestycji około 1,4 do 2 lat (dla średniej ceny prądu ok. 0,45 zł/kWh i 7% podwyżce opłaty za prąd) czas pracy oświetlenia LED około 11 lat (dwie zmiany 16 godzin na dobę przez 280 dni).

Firma LED Lighting Poland Sp. z o.o. powstała w celu zapewnienia najwyższej jakości usług w zakresie systemów oświetlenia typu LED. Nasze wyroby są produkowane na nowoczesnych liniach z wy­sokiej klasy produktów, opartych na chipach High Power LED patentu amerykańskiej firmy Cree. Wszystkie nasze lampy LED spełniają wymogi EU zgodnie z dyrekty­wami w zakre­sie EMC i LVD. Wykonujemy pełny zakres usług oświetlenia LED – od projektu, modernizacji, wykonania wstępnego oszacowania, poprzez instalację, pomiary końcowe. Wszystkie nasze wyroby są oznakowane kodem kreskowym co pozwala nam na udziele­nie gwarancji na wyrób 2 lata do 5 lat za dopłatą, z możliwością wymiany w 100% na nowy. Udzielamy serwis pogwarancyjny. Nasza firma dzięki temu może również ubezpieczyć zamonto­wane u Państwa oprawy LED. Na dzień dzisiejszy dysponujemy pełnymi badaniami fotome­trycznymi wszystkich naszych wyrobów dzięki czemu możemy wykonywać pro­jekty oświetlenia w DIALUXie oraz robić analizy ekonomiczne oszczędności energetycznych itd.  Zrealizujemy każde Państwa przedsięwzięcie w zakresie oferowanego przez nas systemu oświetlenia LED. Prosimy o zwracanie się do nas z każdym zapytaniem lub wątpliwością w zakresie zastosowania oświetlenia LED. Zapewniamy naszym klientom wszelką pomoc i doradztwo w projektowaniu lub aranżacji oświetlenia LED u każdego klienta  wykonujemy zawsze oddzielne kalkulacje w celu zoptymalizowania oświetlenia LED ze względu na brak powtarzalności warunków.

Tego typu oświetlenie nadaje się zarówno do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego między innymi: biura, hotele, szpitale, hale przemysłowe, magazyny, tunele, budynki, alejki parkowe, place, tereny otwarte, parkingi, strefy uprzemysłowione, osiedla, drogi gminne, krajowe, autostrady, ciągi pieszych itp.